+38 (0382) 65-84-95

Пн - Пт з 07:00 до 19:00

29000, Україна, м. Хмельницький, пров. Козацький, 47/2 Черга в ХЗДО №55

Освітні програми

В закладі дошкільної освіти №55 “Намистинка” педагоги використовують такі освітні програми

Комплексна програма розвитку дитини дошкільного віку “Українське дошкілля” (О. І. Білан);

Комплексна освітня програма для дітей від 2 до 7 років “Дитина”, розділ “Подорожуємо у світ англійської мови”.

Парціальна програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років (Шевчук А. С.)

Парціальна програма інтелектуального розвитку дітей раннього  та перед шкільного віку “Інтелектуальна мозаїка”

Парціальна програма “Скарбниця моралі”(парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку, автор Лохвицька Л. В.), “Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку (парціальна програма для закладів дошкільної освіти), “Про себе треба знати, про себе треба дбати” (парціальна програмаз основ здоров’я та безпеки життєдіяльності),

Програма розвитку дитини дошкільного віку з корекційним складником з використанням програмно-методичного комплексу “Корекційна робота з розвитку мовлення дітей п’ятого року життя із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення (Ю. В. Рібцун) та програма розвитку дитини дошкільного віку з корекційним складником з розвитку мовлення дітей старшого віку із загальним недорозвитком мовлення (Трофименко Л. І.)