+38 (0382) 65-84-95

Пн - Пт з 07:00 до 19:00

29000, Україна, м. Хмельницький, пров. Козацький, 47/2 Черга в ХЗДО №55

Гуртки

Відповідно до  Інструктивно-методичного листа МОН України “Про організацію додаткових освітніх послуг в дошкільних навчальних закладах”  від 15.11.2013 р. №1/9-813, Положеня про надання додаткових освытных послуг закладом дошкільної освіти № 55 “Намистинка” в  ЗДО організовано роботу таких гуртків:

Гурток “Хореографія” керівник: Тихун Ірина Олександрівна

Заняття хореографії – одне з найулюбленіших занять дітей. Основне завдання гуртка дати дошкільнятам хореографічну підготовку, виявити нахили дітей і задовільнити потребу в руховій активності, розвинути почуття ритму, координацію рухів. Заняття хореографії базується на розучуванні рухів, вправ, елементів танцю.

Гурток “Англійська мова” керівник: Балукова Анастасія  Ігорівна

В нашому дитячому садку працює гурток із вивчення іноземної мови “Англійська мова”. Навчання відбувається за програмою “Дитина”, розділ “Подороржуємо у світ англійської мови”. Заняття із малюками проходять у цікавій ігровій формі з використанням сучасних методик. Метою занять є оволодіння базовим словниковим запасом та опанування навчичками розмовного мослення.

Гурток “Логіка” керівник: Терлецька  Юлія Володимирівна

Сьогодні особливої уваги набувають питання розвитку логічного мислення дитини –  вміння культурно та логічно висловити свої думки. Основною метою гуртка з логіки є: розвиток  уяви, кмітливості, творчості, креативності дитини.

Гурток “Підготовка до школи”: Терлецька Юлія Володимирівна

Основне завдання гуртка є не лише інтелектуальний розвиток дошкільників, але й підготовка до повноцінного навчання. Під час занять діти навчаються вмінню слухати, чути, зосереджуватися, спілкуватися з однолітками, отримувати задоволення від навчання.