+38 (0382) 65-84-95

Пн - Пт з 07:00 до 19:00

29000, Україна, м. Хмельницький, пров. Козацький, 47/2 Черга в ХЗДО №55

Підготовка до садочка

Адаптація дитини до дитячого садочка

Для дитини дитячий садок – це новий, невідомий простір, нове оточення, нові стосунки. В період адаптації у малюка відбувається перебудова всіх систем і значних форм життя. Ця різка зміна умов може супроводжуватися важкими переживаннями, плак сивістю, зниженням мовної та ігрової активності.

Як батьки можуть допомогти своїй дитині у період адаптації?

🔶Батькам не потрібно хвилюватися і демонструвати свою тривогу перед відвідуванням дошкільного закладу, адже тривога передається дітям.

🔶В перші дні залишайте дитину на 2-3 години і поступово збільшуйте час знаходження в дитсадку.

🔶У святкові та вихідні дні намагайтеся дотримуватися такого режиму дня, як і в дитячому садочку.

🔶Не поспішайте забирати дитину додому, побудьте з нею на ігровому майданчику, подивіться разом як гуляють, граються дітки, поспілкуйтеся з вихователем.

🔶Розкажіть дитині про те, якщо їй потрібна допомога, то вона може звернутися по допомогу до вихователя. Наприклад: «Якщо ти захочеш пити або в туалет, скажи про це вихователю або няні».

🔶Коли йдете в дитсадок, розповідайте дитині, як весело можна провести там час, як багато діток з якими можна бавитися, розкажіть, що там є багато цікавих іграшок.

🔶Можете дати дитині її улюблену іграшку це її частинка дому, частинка безпеки.

🔶Разом з дитиною розробіть нескладну систему прощальних знаків уваги і їй буде простіше вас відпускати.

🔶Розлучаючись з дитиною, батькам варто пообіцяти, що вони обов’язково повернуться за нею. Мамі і татові потрібно постійно говорити дитині, що вони її люблять

Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (ребенок)